پایان تحصیل = آغاز راه پژوهش

سرانجام پس از چهار سال سختی، دوری از وطن و ... تحصیلات دکترای خود را در رشته علم اطلاعات به پایان رساندم و از پایان نامه خود با درجه عالی به اصطلاح فرانسوی (Très honorable) یا به اصطلاح انگلیسی (Very honourable) دفاع کردم. نمره دهی پایان نامه توسط دانشگاه های فرانسوی به قرار زیر است:

Très honorable

Honorable

Passable

Non passable

البته پایان دوره دکترا به معنای پایان تحصیلات من نیست، بلکه همیشه من یک دانش­جو خواهم ماند و تلاش خواهم کرد تا در رشته خود برای کشورم ایران مثمر ثمر باشم. این پایان نامه که در  حوزه وب سنجی بود در واقع زمینه­ای بود برای نگارش مقاله هایی انگلیسی و فارسی من که در این مدت منتشر شده است و یا منتشر خواهد شد. ناگفته نماند اگر در حوزه وب­سنجی مطالعه نمی­کردم، اکنون مجله وب شناسی نیز وجود نداشت.

در طول سه سال آخر تحصیل، ۸ مقاله مجله  و ۲ مقاله کنفرانس به زبان انگلیسی؛ ۴ مقاله فارسی در مجله های داخلی و یک مقاله کنفرانس و یک مقاله ترجمه فارسی به جامعه کتابداری تقدیم کرده ام. از بین مقاله های انگلیسی شش مقاله در مجله های بین­المللی آی.اس.آی و یک مقاله کنفرانس به نام دانشگاه تهران منتشر شده است و تلاش کرده ام که از جایگاه ایران در عرصه ملی و بین المللی دفاع کنم. در زیر برخی از عکس­های جلسه دفاع را خواهید دید./ 24 نظر / 248 بازدید
نمایش نظرات قبلی
arezo

manam behetoon tabrik migam , va baed ham be omid e movafaghiat e zahra o niusha e gol , rasti khanoometoon ham kheyli khosh salighe hastand, miz e pot koli eshteha barangiz shode

منصوری

داريوش جان دکتر عزيز تبريک می گم اميدوارم هميشه موفق باشی و شادکام. با آرزوی موفقيت برای شما و خانواده محترمتان

محسن حاجي زين العابديني

جناب آقاي نوروزي تبريك عرض مي كنم و اميدوارم همچنان موفق باشيد. در طول اين مدت از مقاله هاي شما استفاده فراوان كرديم. اميدوارم همچنان به پژوهش ادامه دهيد و به زودي شما را از نزديك ملاقات كنيم.

احتشام

با عرض سلام و وقت بخير اين موفقيت بزرگ را حضور استاد نوروزی و جامعه کتابداری ايران تبريک عرض مي نمايم.

اصنافی

آقای نوروزی عزيز. سلام. تبريک ما رو بپذيريد. خيلی خوشحال شديم. موفقيت شما را در تمامی مراحل زندگی خواهانيم.

حيدری

سلام دوست عزیز جناب دکتر نوروزی بنده هم اول مثل بقيه دوستان عرض تبریک دارم و دوم خوشحالی ویژه به خاطر ارادت و دوستی دیرینه ای که بین ما وجود دارد. آرزو دارم درخشش شما در آسمان کتابداری و اطلاع رسانی مستدام باد. حیدری

ياسمن صراطی

جناب آقای نوروزی با سلام من هم به شما عرض تبريک و خسته نباشید دارم. امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان پیروز و موفق باشید.

کرمی

سلام. تبريکات صميمانه ما را هم بپذيريد. مشتاقانه منتظر ديدار شما در دانشگاه تهران هستيم. پی نوشت: بالاخره نيوشا خانم رو هم ديديم. اميدوارم در آينده مانند پدرش کتابدار خوب و موفقی شود.

فرهاد شکرانه

سلام واقعا خسته نباشيد. جامعه کتابداری و اطلاع رسانی ايران به اشخاصی مانند شما نياز دارد. اميدوارم که در تمامی مراحل زندگيتان موفق باشيد.

بهمن فرهادی

دوست گرامی جناب آقای دکتر نوروزی سلام موفقيت شما را صميمانه تبريک ميگويم و اميدوارم که در ساير مراحل زندگيتان موفق باشيد. اميدوارم که بتوانيد در ايران نيز همينگونه به تلاشتان ادامه بدهيد. ضمنا کرمانشاه را نيز فراموش نکنيد.