وبنوشت های کتابداری ایران در میان وبلاگ های کتابداری جهان

کریستین هوشک (Christian Hauschke) کتابدار آلمانی و مدیر مسؤول وبگاه (Infobib.de) سال پیش درخواست کرده بود که یادداشتی در مورد وبنوشت‌های کتابداری ایران بنویسم تا در (LibWorld) منتشر نمایند؛ من نیز با کمال میل یادداشتی هر چند کوتاه و مختصر در مورد وبنوشتهای کتابداری ایران به زبان انگلیسی نوشتم تا منزلت کتابداری ایران در سطح جهانی حفظ شود.

کریستین، سارا و ناردین بعدها تصمیم گرفتند که مجموعه یادداشت‌های نوشته شده در مورد وبلاگ‌های جهان را در کتابی با عنوان (LibWorld - library blogs worldwide) توسط انتشارات (Lulu.com) منتشر نمایند و یادداشت مرا نیز در کنار سایر یادداشت‌ها در صفحات 27 تا 33 به چاپ رساندند.

این یادداشت را به جامعه کتابداری ایران به ویژه کتابداران وبلاگنویس تقدیم می‌نمایم و از این که نام ایران در کنار نام کشورهای برجسته دنیا به عنوان یک کشور وبلاگنویس معرفی می‌شود  تبریک می گویم.

 

LibWorld - library blogs worldwide

by Christian Hauschke
Nadine Ullmann
Sarah Lohre

http://www.lulu.com/content/5307801

 

/ 3 نظر / 175 بازدید
روزبه

خوشحالم که نام ایرن با معرفی خوب شما در این کتاب آمده است. فقط اگر لینکها -مخصوصن با تغییری که در آدرس های پرشین بلاگ رخ داده- اصلاح میشد، بهتر بود.

روزبه

البته من با توجه به یادداشت شما در سایت -که قبل از تغییرات فعلی نوشته شده- اظهار نظر کردم، در حالی که در کتاب، لینک ها نیامده.

علیرضا نوروزی

جناب آقای روزبه من یادداشت شما را امروز می بینم. اگر شما زحمت می کشیدید و از طریق ایمیل اطلاع می دادید من اصلاح می کردم. در ضمن بخشی که من نوشته بودم مربوط به دو سال پیش و زمان قبل از تغییر آدرس پرشین بلاگ بوده است. به هر حال این کاری بود که من انجام دادم و نه آن کاری که می خواستم. موفق باشید