نوروز و سال نو فرخنده باد!

نوروز و سال نو بر تمامی ایرانیان سراسر جهان، آنان که به نام ایران و برای آزاد اندیشی ایران در عرصه های علمی، اقتصادی، فرهنگی و هنری تلاش و مجاهدت می نمایند، فرخنده باد!

تبریک ویژه خدمت خوانندگان وبنوشت کتابدار پارسی، آنان که در سال گذشته با یادداشت ها و اظهارنظرهای اندیشمندانه خود، کتابدار پارسی را در بهبود وبنوشت هایش یاری نمودند. امید است که در سال نو، هفت سین: سلامت، سعادت، سرافرازی، سرور، سخاوت، سربلندی و سود قرین حال شما باد!

Image:Haft Seen in Iran.jpg

/ 6 نظر / 110 بازدید
محمدرضا رامشک

با سلام من هم سال نو را به شما و همه همميهنانم تبريک می گويم

محمد صديق حسني

در پيامی که برای وبلاگ کتاب نگار گذاشته بودم پاسخی مبنی بر نسبت شما با ايشان و کورد بودن شما دريافت کردم از اين روتصميم گرفتم تغاضايی از شما دوست و برادر ارجمند داشته باشم و ان اينکه اگر امکانش باشد در کنار زبان شيرين فارسی کمی هم به زبان کوردی بپردازيد . با ارزوی موفقيت برای شما دوست و برادر عزيزم

مريم پاکدامن

جناب آقای نوروزی سال نو بر شما نيز مبارک باشيد . سالی سراسر شادی و موفقيت برايتان آرزومندم . بهشتی باشيد

محمد صديق حسني

سلاو و ريز بو کاک عه لی ره ضا برای به ريزم سپاس بو ئه و پيوه نديه له گه ل من گردوتانه لينک جوانه که تم چاو پی که وت و له نيوان پيوه نديه کانم دانراوه. به لام به داخه وه به زمانی ئه نگليزی زانيار نيم هيوا دارم ئه و دوستانه وا له وبلاگه که م ديتن ده که ن کلکی لی وه ر گرن

علیرضا

خانم پاکدامن، بسیار سپاسگزارم به خاطر پیام شما. من هم امیدوارم که سالی سرشار از موفقیت و شادکامی داشته باشید.

مديريت گروههای پرشين بلاگ

با سلام . ضمن عرض تبريک نوروزی به شما . از جنابعالی دعوت ميگردد چنانچه مايل باشيد در راه اندازی گروه کتابداری پرشين بلاگ ما را ياری فرمائيد . موفق باشيد .