حواله‏های بانکی داخلی اروپا و انتقال ارز به اروپا به ویژه فرانسه

پرداخت‏های نقدی (اسکناس / چک) در اروپای غرب به ویژه فرانسه فراهم است.

حواله‏های بانکی داخلی اروپا

ارسال حواله‏های بانکی یورو به تمامی کشورهای اروپایی در کوتاه‏ترین زمان و با حداقل هزینه فراهم شد. جهت این‏گونه حواله‏ها IBAN (شماره حساب بانکی بین‏المللی) و Swift-Code مورد نیاز است. کشورهای اروپایی که می‏توان به آن‏ها حواله ارسال کرد عبارتند از: فرانسه، بلژیک، ایتالیا، اسپانیا، آلمان، اتریش، لهستان، هلند، پرتقال، آندورا، دانمارک، سوئد، فنلاند، نروژ، سوئیس، ایرلند، انگلستان، استونی، ایسلند، لاتویا، لیتوانی، لوکزامبورگ، اسلوواکی، اسلوونی، مجارستان، و یونان.

 

جدول کارمزد و هـزینه ارسال حـواله

میزان ارز به یورو

هزینه بانکی حواله به یورو

از 50 تا 500

50 یورو

از 501 تا 1000

100 یورو

از 1001 تا 2000

200 یورو

رقم‏های بالاتر

باید هماهنگی شود

* هزینه دربرگیرنده کارمزدهایی است که باید به بانک‌های طرف حساب ما در خارج و ایران پرداخت شود. با پرداخت این هزینه‌ها دیگر هیچ پولى از مبلغ توافق شده کاسته نخواهد شد. از زمان دریافت حواله شما تا زمان پرداخت حواله، اگر شنبه و یکشنبه نباشد فقط بیست و چهار ساعت طول می‏کشد.

انتقال ارز یا معادل ریالی آن به ایران

هنگام انتقال ارز به ایران، می‏توانیم در تهران به شما یورو تحویل دهیم. شما در فرانسه یورو پرداخت کنید، و در ایران یورو دریافت کنید. اگر مسافر هستید و نمی‏خواهید یوروی زیادی با خود حمل کنید، چه در فرانسه و چه در ایران با پرداخت کارمزد مندرج در جدول بالا، یوروی خود را با دریافت رسید نزد ما به امانت بگذارید و در هر کدام از این دو کشور هر روزی که خواستید یوروی خود را از طریق واریز به حساب بانکی یا به صورت نقدی تحویل بگیرید.

پرداخت هزینه‏های تحصیلی و شرکت در همایش‏های خارجی

به منظور تسهیل امور تحصیلی دانشجویان ایرانی و شرکت‏کنندگان در همایش‏های خارجی، پرداخت هزینه‏های تحصیلی و شرکت در همایش‏ها از این پس فراهم است. پرداخت نقدی وجوه و یا پرداخت هزینه‏های ثبت نام تحصیلی یا هزینه‏های اخذ پذیرش زبان از مؤسسات فرانسوی یا شرکت در همایش‏های بین‏المللی از طریق مؤسسه اینفورمتریکس در فرانسه فراهم شد.

مکاتبه با صرافی یورو

آدرس پست الکترونیکی صرافی یورو

informetrix (at) gmail.com

/ 0 نظر / 232 بازدید