سفر

سه شنبه به ایران می­روم. حدود یک هفته تهران هستم (تا ۳۰ اردیبهشت) که کارهای اداری مربوط به دانشگاه تهران را انجام دهم و بعد راهی کرمانشاه خواهم شد و حدود دو هفته کرمانشاه می­مانم تا در مراسم سالگرد برادر جوانم شرکت کنم. سال­های سختی است، ولی با جبر و تقدیر چه باید کرد. از ۱۴ تا ۱۸ خرداد مجدداً به تهران برمی­گردم و بعد از بازگشتم به فرانسه دو روز بعد عازم اتریش خواهم شد البته با گذشتن از ایتالیا تا در تاریخ ۱۳ تا ۱۵ ژوئن بتوانم در کنفرانس بین المللی نشر الکترونیکی (ElPub 2007) شرکت کنم و مقاله ام را به نام ایران ارائه دهم. بعد از بازگشتم به فرانسه باید تا ۱۵ جولای از پایان­نامه دفاع کنم البته اگر مشکل ویژه ای پیش نیاید. بنابراین، تا اواخر خرداد نمی­توانم هیچ یادداشتی بنویسم و با عرض پوزش به هیچ ایمیلی جواب نخواهم داد، چون دسترسی آسان به اینترنت نخواهم داشت و به اندازه کافی سرم شلوغ است. البته نامه هایی که اورژانسی باشد خواهم خواند.

سفر با صدای حمید حمیدی به زبان کوردی

/>

/ 5 نظر / 77 بازدید
کتابگذار اعظم

عجب جهان گردی توپی دکتر ! ان شاء الله با سلامتی و خوشی ! سالگرد برادر مرحومتان را هم تسليت می گويم

احسان محمدی

خوش آمديد.چگونه در تهران مي توان به شما دسترسي داشت؟

ياشار

سلام نوشته ی انگليسی شما را راجع به وبنوشت های کتابداری ايران که در libworld منتشر کرده بوديد را خواندم و بسيار خوشحال شدم و لذت بردم . از شما و تلاشتان برای شناساندن کتابدران ايران به جهان تشکر فراوان می کنم و بازهم ممنون .

محمدی

سلام. با سپاس از تلاشهای ارزنده شما در عرصه بين المللي، درگذشت برادرتون رو تسليت ميگم. روحشون شاد.

علیرضا

با سلام. از تمامی دوستانی که پیام ارسال کرده بودند از طریق ایمیل و یا از طریق این وبنوشت بسیار سپاسگزارم. از تاخیر در پاسخ گویی پوزش می خواهم، در سفر طولانی بودم و وقت نمی کردم. با سپاس فراوان علیرضا